Kazım Karabekir Caddesi Vestel Kız Meslek Lisesi Karşısı İPEKYOLU/VAN
0432 216 46 58
0530 310 84 38

Hakkımızda

ŞİŞLİ ÖĞRETMEN EVİ

2017 yılının sonlarında faaliyete geçen otelimiz Van’ın Muradiye ilçesinde bulunmaktadır. Otelimiz Muradiye’nin ilk ve tek 3 yıldızlı oteli olmaktadır. Ulaşım konusunda sıkıntısız bir güzergâhta bulunan otelimizin 48 adet odası ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Otelimize ait Et ve Balık restaurant hizmeti olup 7/24 hizmet vermekteyiz. Otelimizde bulunan Türk Hamamı, Sauna ve havuzda günün yorgunluğunu üzerinizden atıp rahatlama imkânı bulabileceksiniz. Van’da Guinness rekor kitaplarına girmiş VAN kahvaltısı ise otelimizin vazgeçilmezlerindendir.


6 katlı olan otelimizde panoramik asansörler ile hizmet verilmektedir. Yatak ve oda ünitelerinin her türlü beklentilere uygunluğu sayesinde, gelen misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış olup rahat ve konforlu tarzda dizayn edilmiştir.


Van’ın tarihi ve doğal dokusu ile kendinizi tarih ve doğa ile iç içe hissedebileceğiniz atmosferini teneffüs ederken kısaca gezip görebileceğiniz önemli mekânlar sizlere yararlı olacaktır. Muradiye Şelalesi, Van Kalesi, Akdamar Adası, Edremit Sahili, İskele Sahili, Kız Kalesi, Akdamar Adası, Van Travertenleri, Van Peri Bacaları bunlardan bazılarıdır. Ayrıca Doğubayazıt İshak Paşa Sarayına 70 km, Çaldıran kayak merkezine 17 km mesafededir.


Otelimizde deneyimli elemanlar hizmetinde yapılan faaliyetler, 7/24 resepsiyon hizmetleri ile siz değerli konuklarımız için önemle düşünülmüştür.Biz Sizi Arayalım Numaranızı bize gönderin biz sizi arayalım...
  • Kazım Karabekir Caddesi Vestel Kız Meslek Lisesi Karşısı İPEKYOLU/VAN
  • 0432 216 46 58 - 0432 214 60 14
  • info@vansisliögretmenevi.com.tr